Author: admin-lsi

Kryetari i LSI z.Ilir Meta takime me anëtarësinë në Rrogozhinë Golem dhe Maminas Meta : Presidenti të mos dekretojë datën e zgjedhjeve pa realizuar më parë standartet Meta : Përshëndes reagimin e Kongresit të SHBA për garantimin e zgjedhjeve të rregullta në Shqipëri--------------------------- Kryetari i Lëvizjes...

" Kryetari i LSI z.Ilir Meta zhvilloi nje takim me anetaresine e LSI ne Peshkopi Maqellare dhe Bulqize Gjate turit te tij te sotem Kryetari i LSI z.Ilir Meta zhvilloi nje takim me anetaresine e LSI ne Peshkopi Maqellare dhe Bulqize. Gjate ketyre takimeve Meta...

" Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta takim me strukturat drejtuese të LSI në Kukës. Opozita do të fitojë në Kukës Meta: Fisnikëria e popullit të Kukësit nuk e meriton këtë varfëri rrënqethëse. Kukësi është prioritet i LSI Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta zhvilloi dje një...

" Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta takime në komunat e Elbasanit dhe në Peqin Meta: Opozita fitore bindëse në zgjedhjet vendore Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka vazhduar sot turin elektoral me një sërë takimesh në qarkun e Elbasanit. Ai zhvilloi takime...

Kryetari i LSI z.Ilir Meta takim entuziast me mbi 400 të rinj në qytetin e Korçës Meta: Lëvizja Rinore për Integrim edhe këtu në Korçë do të ketë përfaqësuesit e saj në këshillin e Bashkisë që të ngrejnë me forcë çdo shqetësim të rinisë...

Kryetari i LSI-së takime elektorale në Bashkinë e Sukthit në Krujë dhe në komunën e Bubqit. Meta përgëzon anëtarësinë për përzgjedhjen e kandidaturave me vlera të LSI-së Meta : LSI do të synojë një pjesëmarrja sa më aktive të qytetarëve në vendimmarrje duke vendosur...