Author: admin-lsi

" Intervista e Kryetarit të LSI-së Ilir Meta dhënë për televizionin “Top Channel” Intervista e Kryetarit të LSI-së Ilir Meta dhënë për televizionin “Top Channel”Intervistoi: Muhamed Veliu Z. Meta raundi i parë i dogj. Mendoni që Presidenti i ri të zgjidhet brenda raundit të dytë dhe...

" LGI mbledh Komitetin Drejtues Kombëtar. Zgjidhen struktura e reja drejtuese Lëvizja e Gruas për Integrim ka mbledhur sot Komitetin Drejtues Kombëtar të këtij forumi. Në këtë takim ku ishte i pranishëm dhe Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta janë konstituuar strukturat e...