Author: admin-lsi

" Kryetari i LSI-së Ilir Meta takim me anëtarë dhe simpatizantë në qytetin e Lushnjës Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim z. Ilir Meta ka zhvilluar sot një takim me anëtarë dhe simpatizantë të LSI-së në qytetin e Lushnjes. Gjatë këtij takimi z. Meta ka...

" Deklarate nga Spartak Braho Kryetari i Komisionit për çështjet ligjore në LSI Spartak BrahoKryetari i Komisionit për çështjet ligjore në LSI Dalim në këtë konferencë shtypi për të ritheksuar edhe një herë një çështje të rëndësishme që ka të bëjë me kryefjalën e reformave që...

Konference per shtyp e LSI Tavo: Vendosa t’i bashkohem LSI për të mbrojtur idetë e majta dinjitetin dhe integritetin tim si deputet  Sekretari i Përgjithshëm i LSI-së Luan Rama: Jemi në këtë konferencë për shtyp disi të veçantë për rrjedhën e zhvillimeve politike dhe në të...

Deklarate per shtyp Deklarate per shtyp Nora MalajAnetare e Kryesise se LSI Ne kuader te rritjes se cilesise ne sitemin arsimor te arsimit te larte LSI mbeshtet pershendet dhe vlereson projektin e prezantuar nga MASH per renditjen e institucioneve shqiptare te Arsimit te Larte....