Author: admin-lsi

Sot Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta doli në një konferencë për shtyp së bashku me Kryetaren e Lëvizjes Rinore për Integrim (LRI) Erisa Xhixho dhe disa drejtues të tjerë të LRI-së… Sot Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta doli në një konferencë për shtyp së...

Fjala e Kryetarit te LSI-se Z.Ilir Meta Sekretarit te Pergjithshem Z.Petrit Vasili Sekretarit Nderkombetar Z.Edmond Haxhinasto dhe Kryetares se LRI-se Znj.Erisa Xhixho ne mbledhjen e KDK-se Fjala e Kryetarit të Levizjes Socialiste per Integrim z.Ilir Meta ne mbledhjen e Komitetit Drejtues KombëtarTë nderuar anëtarë...

Kryetari i LSI z.Ilir Meta dhe të tjerë drejtues të lartë të saj takim me drejtuesit e LSI në rrethe Lëvizja Socialiste për Integrim organizoi dje në Durrës një takim me të gjithë drejtuesit e LSI në rrethe për një analizë pune dhe mbi...