Author: admin-lsi

" Kryetari i LSI z.Ilir Meta prezanton ne nje takim entuziast ne Shengjergj kandidatin e koalicionit te majte për kryetar të komunës Meta: Pas fitores së koalicionit opozitar në zgjedhjet e 18 Shkurtit jo vetëm në Shëngjergj në Bashkinë e Tiranës dhe në të gjithë...

" Kryetari i LSI z.Ilir Meta takime entuziaste me banorë të Durrësit së bashku me kandidatin e koalicionit të majtë për Kryetar Bashkie z.Vangjush Dako Meta:  Jemi përballë një qeverisje që na ka zhytur në një erresirë të thellë e cila pengon seriozisht zhvillimin ekonomik...

" Miting entuziast i koalicionit të majtë ""Bashkë për të Ardhmen"" në Urë Vajgurore. Prezantohet kandidati i koalicionit të majtë Syrja Ormënaj Krerët e koalicionit të majtë "Bashkë për të Ardhmen" zhvilluan dje një miting entuziast në Urë-Vajgurore. Ata dhanë mbështetjen e tyre për fitoren...

" Miting madhështor i koalicionit të majtë ""Bashkë për të Ardhmen"" në Patos. Mijëra vetë japin mbështetje për kandidatin e koalicionit të majtë Bardhi Meli Rama dhe Meta ju bëjnë thirje publike gjithë kandidatëve të pavarur të dalë nga gjiri i së majtës që të...

Meta takime ne Tirane & Elbasan Meta takime ne Tirane & ElbasanKryetari i LSI takim entuziast me anëtarë dhe simpatizantë të LSI në njësinë nr.10 të Tiranës. Prezantohen kandidatët e LSI-së së kësaj njësie për Këshillin Bashkiak dhe të minibashkisëMeta : Pas fitores së...