Archived Articles

" Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta takim me strukturat drejtuese të LSI në Kukës. Opozita do të fitojë në Kukës Meta: Fisnikëria e popullit të Kukësit nuk e meriton këtë varfëri rrënqethëse. Kukësi është prioritet i LSI Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta zhvilloi dje një...

" Kryetari i LSI-së z.Ilir Meta takime në komunat e Elbasanit dhe në Peqin Meta: Opozita fitore bindëse në zgjedhjet vendore Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim Ilir Meta ka vazhduar sot turin elektoral me një sërë takimesh në qarkun e Elbasanit. Ai zhvilloi takime...

Kryetari i LSI z.Ilir Meta takim entuziast me mbi 400 të rinj në qytetin e Korçës Meta: Lëvizja Rinore për Integrim edhe këtu në Korçë do të ketë përfaqësuesit e saj në këshillin e Bashkisë që të ngrejnë me forcë çdo shqetësim të rinisë...

Kryetari i LSI-së takime elektorale në Bashkinë e Sukthit në Krujë dhe në komunën e Bubqit. Meta përgëzon anëtarësinë për përzgjedhjen e kandidaturave me vlera të LSI-së Meta : LSI do të synojë një pjesëmarrja sa më aktive të qytetarëve në vendimmarrje duke vendosur...

" Kryetari i LSI z.Ilir Meta merr pjesë në aktivin e LSI të qytetit të Shkodrës. Meta takon dhe studentë të Universitetit “Luigj Gurakuqi” Meta:  Kjo eshte mazhoranca e qeverisjes se çoroditur e pa prioritete. Shikoni buxhetin e vitit te ardhshem: buxhet qe mund ta...