Archived Articles

" Nënkryetarja e LSI-së dhe njëherazi kandidatja për kryetare të minibashkisë nr. 5 reagon për dhunën e ushtruar nga Bashkia e Tiranës mbi simbolet dhe të rinjtë e LSI-së Pas incidentit të ndodhur ditën e sotme ku policia e Bashkisë së Tiranës ka dhunuar simbolet...

" Meta kryetar i LSI hap fushatën elektorale në qarkun e Beratit Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim z. Ilir Meta hapi sot fushatën elektorale për zgjedhjet e përgjithshme administrative të 8 majit në qarkun e Beratit. Sot paradite Kreu i LSI-së z. Meta i...

" Ilir Meta Kryetari i LSI takim me anëtaret e LGI ne njësinë bashkiake nr.7 Kryetari i Lëvizjes Socialiste për Integrim z. Ilir Meta zhvilloi sot një takim me Forumin e Gruas për Integrim (LGI) në njësinë bashkiake nr.7 në Tiranë. Në këtë takim z....