Archived Articles

Kandidati për deputet z.Shkelqim Selami dhe Zv.Sekretari i Pergjithshëm i LSI Besjan Pesha kane vizituar zonen e burgut te ri ne qytetin e Vlores ku kanë zhvilluar një takim me banorët e zonës. Pasi kane takuar banoret e  asaj zone dhe...

Lideri i LSI z.Ilir Meta dhe drejtues të LSI bëjnë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit në nderim të 5 Majit Ditës së Dëshmorëve 0x323030392d30352d3035 FOTO Meta vendos kurore me lule prane Monumentit Nene Shqiperi.JPG 15:15) ...

Lideri i LSI z.Ilir Meta dhe drejtues të LSI bëjnë homazhe në Varrezat e Dëshmorëve të Kombit në nderim të 5 Majit Ditës së Dëshmorëve Meta vendos kurorë me lule pranë monumentit Nënë Shqipëri dhe zhvillon disa vizita në familjet e dëshmorëve Meta:...

Lideri i LSI z.Ilir Meta vizitë në spitalin rajonal të Durrësit 20:20 Meta: LSI do t’i kushtojë një vëmendje prioritare shëndetësisë sidomos në pajisjen me tekonologjinë moderne të domosdoshme për mjekimin e të sëmurëve në vendin tonë dhe jo në spitalet jashtë ---Lideri...

Lideri i LSI-së z. Ilir Meta zhvillon një takim me qindra banorë të Petrelës Meta: Kemi programin më të qartë për punësimin dhe programin më të qartë për bujqësinëLideri i LSI-së z.Ilir Meta zhvilloi një takim me qindra banorë të Petrelës ku bëri të...