Archived Articles

Lideri i LSI z.Ilir Meta viziton në spital Poetin e madh shqiptar Xhevair Spahiu të sëmurë prej pak ditësh. Meta interesohet me familjarët dhe mjekët deri në detaje për gjendjen e Poetit 16:40 Meta: Presim me padurim të shikojmë Xhevairin në këmbë dhe të...