Archived Articles

" LRI anetarja me e re e Internacionales se Rinise Socialiste (IUSY) Ne Keshillin Boteror te IUSY i cili po zhvillohet ne datat 25-31 Korrik ne Attersee te Austrise ne seancen kryesore te Keshillit u votua ne unanimitet nga te gjithe organizatat pjesemarrese per anetarsimin...

" Kreu i LSI-së z. Meta analizë për zgjedhjet e 8 majit në Kukës dhe Lezhë. Ilir Meta: Më 8 maj qytetarët shqiptar treguan nivel të lartë evropian  Kreu i LSI-së pas një turi post-zgjedhor në qytetin e Kukësit dhe Lezhës  Pas garës së fundit...