NJOFTIM

NJOFTIM

NJOFTIM Lëvizja Rinore për  Integrim do të zhvillojë nesër në orën 11 :00 mbledhjen e Komitetit Drejtues së Tiranës (KDK) në “Hotel Tirana”|
Më këtë takim që do të zhvillohet nesër do të jetë  i pranishëm Kryetari i LSI-së z. Ilir Meta
Në fjalën e rastit Kryetari i LSI-së z. Meta do të ndalet gjerësisht në situatën politike që po kalon vendi  organizimi i LSI-së në kuadër të përgatitjes për zgjedhjet vendore përfaqësimi i LRI-së në garën elektorale të ardhshme për pushtetin vendor  dhe rolin e LSI-së në proceset integruese të vendit. 0x323031312d30312d3135 21:7)