Author: Lsi Lajme

Kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi në një takim me banorët e Peqinit ka reaguar në lidhje me deklaratën e kryeministrit Edi Rama dje për vendimin për të marrë punëtorë nga jashtë vendit. Ajo tha se Rama ka urrejtje për qytetarët e tij dhe se do të...

E ftuar në emisionin ‘Tempora’, kryetarja e LSI, Monika Kryemadhi ka folur mbi deklaratat e kryeministrit Edi Rama nga Lezha për çështjen e vaksinës. Ajo i cilësoi deklaratat e kryeministrit si të turpshme. Nëse do të kishte sistem drejtësie do të shkarkohej për shpërdorim detyre...